Logowanie|Rejestracja
Mamy już 20430411 kliknięć!
Powrót na główną

Aktualności

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »

Radio ClubParty

Radio ClubParty nowym partnerem PomagajOnline.pl - zapraszamy do słuchania ;)

czytaj więcej 2014-03-26

Nowe programy - karmiepsiaki.pl i mispomocnik.pl

Miło nam poinformować, że do naszej oferty programów pomocy dołączyły dwa nowe: karmiepsiaki.pl i mispomocnik.pl ! Zapraszamy do klikania i pomagania... codziennie ;)

czytaj więcej 2014-03-07

CzytajNiePytaj.pl kolejnym partnerem naszego serwisu!

Serwis www.CzytajNiePytaj.pl to źródło inspiracji dla branżowych profesjonalistów, początkujących przedsiębiorców oraz nienasyconych, żądnych wiedzy i inspiracji ludzi.

CzytajNiePytaj cechuje codzienna dawka świeżych informacji obejmujących takie dziedziny jak Moda, Muzyka,Życie w mieście, Sztuka, Kultura, Technologia, Design, Gadżety, Internet, Media, Fotografia, Video. Dodatkowo znajdziesz wywiady z wyróżnionymi osobami, top listy, praktyczne wskazówki i porady, które…

czytaj więcej 2014-02-04

Współpraca z wszyscyklikamy.pl

Pragniemy poinformować, że do grona inicjatyw pomocowych dołączył nowy projekt - wszyscyklikamy.pl ! To innowacyjny serwis pomagający potrzebującym z różnych fundacji. Wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się na stronie serwisu, żeby sponsor - reklamodawca przekazał środki na wybrany cel. Klikanie to nie jedyna forma pomocy, którą proponuje wszyscyklikamy.pl - można również zakupić oferowane w serwisie produkty i usługi w trybie oferty specjalnej, wówczas część środków z jej zakupu…

czytaj więcej 2014-01-29

Nowy partner - Muzyczna stacja

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyła muzyczna-stacja.pl !!!

Muzyczna-stacja.pl to internetowe radio, które posiada trzy kanały: club, top fm, disco-polo. Radio powstało w lipcu 2013 roku. Ekipa składa się z dorosłych, doświadczonych prezenterów radiowych. Muzyczna stacja chce stać się czołowym radiem w polskim internecie i rywalizować z najlepszymi.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia i…

czytaj więcej 2014-01-27
« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »

Patronat

Partnerzy

Wspierają nas