Logowanie|Rejestracja
Mamy już 20430410 kliknięć!
Powrót na główną

Aktualności

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »

Współpraca z karmimypsiaki.pl

Miło nam poinformować, że nasz serwis nawiązał bliską współpracę z www.karmimypsiaki.pl od tej pory na naszym profilu jak i w aktualnościach na www.PomagajOnline.pl będziemy informować o najnowszych wydarzeniach związanych z tą akcją.

karmimypsiaki.pl to ogólnopolska inicjatywa, której celem jest zbieranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów.

Zachęcamy do odwiedzania serwisu i pomagania również poprzez PomagajOnline.pl !

czytaj więcej 2014-01-16

Nowy Rok 2014!

Z tej okazji pragniemy życzyć Wam i Waszym bliskim wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i sukcesów oraz żeby nigdy nie ustała w Was chęć do pomagania ;) Niech grono naszych klikaczy rośnie w siłę a wraz nimi pomoc dla najbardziej potrzebujących!

Naszym postanowieniem na ten nowy rok jest zwiększenie naszej aktywności, ciągłe doskonalenie, rozbudowa i promocja naszego portalu, a przez to jeszcze lepsze wspieranie i promowanie działalności charytatywnych! Oczywiście jest to możliwe…

czytaj więcej 2014-01-01

Nowe programy

2 lutego do naszej oferty dołączyły trzy nowe programy:

- pustypokoj.pl
- dajjesc.pl
- akcjazwierzak.pl

Serdecznie zapraszamy do klikania i pomagania !!!

czytaj więcej 2012-02-13

Pomoc dla zwierząt

13 stycznia ruszyliśmy z naszą pierwszą akcją pomocy dla zwierząt. Pierwsze 50kg karmy już zostało przekazane dla Fundacji Animalia. Dołącz do nas na facebooku i zaproś znajomych. Kolejne kilogramy czekają !!!

czytaj więcej 2012-02-13

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt mamy dla Was niespodziankę! Specjalna świąteczna odsłona PomagajOnline.pl ;)

Pragniemy również podziękować Wam za Wasze wsparcie i pomoc. Mamy również nadzieję, że będziecie z nami również w kolejnym roku, a razem z Wami jeszcze więcej wspaniałych i życzliwych ludzi, chętnych do pomocy drugiemu. Z naszej strony obiecujemy, że będziemy się starać ciągle udoskonalać nasz serwis i tworzyć nowe możliwości pomagania.

Życzymy Wam,
by Boże…

czytaj więcej 2011-12-20
« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »

Patronat

Partnerzy

Wspierają nas