Logowanie|Rejestracja
Mamy już 20430403 kliknięć!
Powrót stronę na główną

Księga gości

1 2 3 4

Pomagamy :D
:)
http://tablica.pl/nakarm-psa/?newsletter_id=963
http://tablica.pl/nakarm-psa/?newsletter_id=963
Dobroć dla innych się wraca .Pozdrawiam .
Oby było nas tylko więcej :)
Prosze o pomoc... Bardzo prosze o glos na moj komentarz: [url]http://www.facebook.com/famenPL?v=app_337106183041792&app_data=entry_id%3D7527483[/url] Po zjechaniu myszką niżej Jest on pierwszy, autor: Monika. Bede bardzo wdzieczna..
super :)))))
KLIKAM od bardzo dawna ale dopiero dziś się zarejestrowałem. ; )
Pozdrowienia na dzien dobry dla Tworcow Portalu i Klikaczy!!!!! Kazda forma pomocy to jeszcze poglebiona "cisza w sumieniu" :))))))))
Wlasnie dzieki takim pomyslom jak Wasz budza sie w ludziach potrzeby pomocy i wspierania. Rowniez dzieki Wam przygarnelam spontanicznie moja kochana psine Sonie!! Pozdrawiam!
Szukam Ewy Kowalskiej z Wrocławia - twierdzi , że szuka wsparcia a ukrywa się na nk za maskami fotomontażu .
Jestem tu od niedawna.Klikając codziennie Pajacyka,Pustą Miskę i Pusty Pokój,przez przypadek trafiłam na tę stronę.Kapitalna sprawa.Wszystko,a może prawie wszystko w jednym miejscu.Codziennie klikam i lepiej się z tym czuję:) To prawda - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,WYSTARCZY CHCIEĆ:)
:)
przyznaję,że zebranie w jednym miejscu tych programów jest dobrym pomysłem i powinno być uzupełniane-choć sposób liczenia kliknięć jest "taki sobie"jeśli kilkanaście kliknięć programów ze świata liczona jest jako jedno kliknięcie- ale nigdy nie byłem najlepszy z matematyki więc może się nie znam-to zresztą mało istotne
dodajcie stronke www.pustypokoj.pl :)
świetna sprawa
Kilkam ;]
genialnie usprawnione :)) nawet leniwi powinni się teraz ruszyć ;)
brawo dla twórców strony, dużo serwisów zebranych w jednym miejscu! i robiąc tak niewiele można pomóc ;)

1 2 3 4

Patronat

Partnerzy

Wspierają nas