Najciekawsze premiery ostatnich lat

Udostępnij

Masz wolny wieczór i chcesz nadrobić zaległości kinowe z ostatnich lat? Poniżej znajdziesz listę najciekawszych premier ostatnich lat.

Cofnijmy się o trzy lata. Na ekrany kin wchodzi wchodzi film “La la Land”. Musical bije rekordy popularności, czaruje bawi i wzrusza. W rolach głównych występują Ryan Gosling i Emma Stone. Zarówno widzowie, jak i krytycy są zachwyceni tym filmem. Jest to oczywiście historia miłosna, ale nie tylko. Mia jest aktorką, która pomiędzy castingami podaje kawę gwiazdom filmowym. Sebastian jest muzykiem jazzowym, który dorabia sobie w grając w barach. Para się w sobie zakochuje. Oboje marzą o wielkiej karierze. Są zmuszeni do podjęcia kilku decyzji, które narażą ich związek na duże kłopoty. Film otrzymał Oscara w wielu kategoriach. Nie otrzymał go jednak w tej najważniejszej, czyli “Najlepszy film”. Sprawdź gdzie możesz obejrzeć “La la land” online: https://kino.pinbook.pl/dramat/la-la-land-online

W tym samym roku wyszedł także film “Jackie”, opowiadający o żonie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Na ekranach zobaczymy jedną z największych tragedii w historii USA oczami Jackie. Film aktualnie dostępny jest na platformie Netflix.

Najciekawsze filmy 2018 i 2019 roku

W 2018 do kin wszedł film “Pasażer”. W roli głównej występuje Liam Neeson. Postać przez niego grana jest agentem ubezpieczeniowym, który codziennie jeździ do pracy pociągiem. Jedna z jego podróży nie jest rutynowa za sprawą pewnej kobiety. Film trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

W tym samym roku swoją premierę miał film “Cudowny chłopak”. Jest to wzruszająca historia chłopca ze skazami na twarzy, który właśnie zaczyna swoją przygodę w piątej klasie. Wcześniej uczył się w domu. Przed nim wiele wyzwań i przygód. Czy uda mu się dostosować do nowej rzeczywistości? Czy zostanie zaakceptowany przez rówieśników? W rolach głównych występują Julia Roberts oraz Owen Wilson.

Naszą kolejną propozycją jest “Czas mroku”. Fabuła skupia się na Winstonie Churchillu, który prowadzi sprawę przeciwko Hitlerowi. W roli głównej występuje Gary Oldman, który jest nie do poznania.

Wracamy do roku 2019, jednym z najpiękniejszych filmów tego roku jest “Green book”. Jest to historia cwaniaczka z Bronxu, który zostaje szoferem czarnoskórego muzyka. Razem wyruszają w niebezpieczną trasę koncertową. Jest to początek niesamowitej przyjaźni.

Naszą ostatnią propozycją jest trzecia część serii John Wick, w roli głównej występuje Keanu Reeves. Mamy nadzieję, że tego milczącego i mściwego płatnego mordercy nie musimy nikomu przedstawiać.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz