Jak postarać się o dodatkowe źródło dochodów?

Udostępnij

Potrzebujesz dodatkowej gotówki na wakacje, wymarzoną sukienkę albo weekend w SPA? Chciałabyś podreperować domowy budżet i poprawić stan rodzinnych finansów? Pomyśl o podjęciu dodatkowej pracy, którą mogłabyś wykonywać popołudniami albo rano – wtedy, kiedy dysponujesz wolnym czasem. Jeśli jesteś młodą mamą, prowadzisz gospodarstwo domowe albo nie wiesz, jak znaleźć twórcze zajęcie na emeryturze, mamy dla Ciebie kilka propozycji, z których z pewnością skorzystają wszystkie kobiety.

Możesz podjąć się opieki nad dziećmi, osobami starszymi albo niepełnosprawnymi, możesz pełnić obowiązki gosposi i np. prasować na zamówienie koszule. Możesz sprzątać biurowce i hotele, a jeśli posiadasz zdolności językowe, możesz spróbować znaleźć dodatkowe zatrudnienie w roli tłumacza. Osoby kreatywne i takie, które lubią samodzielnie decydować o poświęcanym na pracę czasie, odnajdą się z kolei w roli konsultantki – to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku pracy dorywczej, która z jednej strony może stać się źródłem satysfakcji, a z drugiej przynieść zadowalające zarobki. Już dziś pomyśl o tym, czy nie warto dołączyć do grona konsultantów AVON.

Kim jest konsultantka i jak nią zostać

Konsultantka to osoba, która samodzielnie stawia przed sobą cele i codziennie dąży do ich osiągnięcia. Praca konsultantki nie ma ustalonych odgórnie godzin, które trzeba zrealizować – to od konsultantki zależy, ile czasu będzie poświęcać na swoją działalność zawodową. Z tych względów to idealna praca dla kobiet przedsiębiorczych, które są bardzo dobrze zorganizowane, a na co dzień dążą do samorealizacji. Praca konsultantki to doskonałe rozwiązanie dla pań, które szukają opłacalnego zajęcia, które będzie wyróżniało się na rynku pracy – takiego zajęcia, które da się dostosować do indywidualnych potrzeb pracownika, mamy, żony i kobiety. Jak widać, praca konsultantki ma całkiem dużo zalet i gwarantuje dużo możliwości, których osiągniecie jest prostsze, niż mogłoby Ci się wydawać.

Jak zostać konsultantem AVON?

Po pierwsze zarejestruj się na stronie internetowej – wypełnij dostępny tam formularz i dołącz do grona konsultantek! Już w momencie rejestracji otrzymasz od AVON niezbędną pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych osób i innych konsultantek oraz opiekunek, które chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, rozwieją wątpliwości i pokażą Ci, jak zacząć zarabiać własne pieniądze. Praca konsultantki jest elastyczna i przyjemna, a Ty możesz na nią poświęcać codziennie tyle czasu, ile uznasz za stosowne. Sprzedawaj markowe perfumy, kosmetyki, akcesoria do make-upu, ubrania oraz akcesoria i zarabiaj z marży na produktach. W zależności od wysokości zamówionych towarów AVON przyznaje atrakcyjne rabaty – to od konsultantki zależy, jaki upust na zakupy otrzyma i ile w efekcie zarobi.

Czy to się opłaca?

Oczywiście, że tak! Konsultantka AVON to zupełnie bezpieczna forma zatrudnienia, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Ta praca konsultanta to gwarancja szybkich korzyści i źródło miesięcznych dochodów. Konsultantką AVON można zostać w ciągu paru minut i to całkowicie za darmo.  Natychmiast zaczniesz zarabiać ze sprzedaży! Nie nie ma tu żadnych ukrytych haczyków. Marka wyraźnie podkreśla, że każda pracująca u nich konsultantka nie ma żadnych zobowiązań, nie musi wyrabiać norm ani realizować odgórnych zadań.

Praca dorywcza potrzebna od zaraz

Reasumując, obecnie każdy z nas może podjąć się dorywczej pracy, którą można łatwo dopasować do swoich możliwości i oczekiwań. Jeśli chcesz samodzielnie dysponować swoim czasem pracy, jeśli lubisz kosmetyki i chcesz się nimi cieszyć na co dzień, jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jeśli chcesz uczestniczyć w kreowaniu znanej marki i każdego dnia dążyć do samorealizacji, zdecyduj się na karierę konsultantki i przekonaj się, że naprawdę warto spróbować. Praca konsultantki AVON czeka właśnie na Ciebie.

Dołącz do Nas i zostań konsultantką avon

Komentarze (0)

Zostaw komentarz